ÜCRETSİZ İNGİLİZCE
Konuşma Garantili Eğitim

Öğrenme Garantili Başlangıç Seviye İngilizce

Elementary seviye İngilizce, dil öğrenim yolculuğunuzun ilk durağıdır ve günlük yaşamda karşılaşabileceğiniz temel iletişim ihtiyaçlarınızı karşılayacak düzeydedir. Bu başlangıç seviyesi, temel kelime dağarcığı ve gramer bilgisi öğrenimi ile sizi günlük basit konuşma ve yazışma durumlarına hazırlar. Elementary seviye İngilizce kursu başarıyla bitirildikten sonra kendi hakkınızda bilgi verebilir, basit sorular sorup cevaplayabilir, alışveriş yapabilir ve günlük konular hakkında konuşabilirsiniz. Just English Dil Okulları Beşiktaş şubesinde gerçekleştireceğiniz düzenli pratikler, kelime ezberleme seansları ve kolay okuma materyalleriyle İngilizce temellerinizi sağlamlaştırabilirsiniz.

3 Kur Eğitim Alana, +1 Kur İngilizce Eğitimi
+1 Kur Yan Dil Eğitimi veya Amerika’da Devam Etme Şansı

ABD DEVAM 2S 1330
 • En Yüksek Ders Saati (160 Ders Saatine Varan Bir Kur)
 • Konuşma Garantili Program
 • En İyi Uzman Yerli – Yabancı Kadro
 • Konuşma Sınıfları
 • Ücretsiz Ek Dersler
 • Ücretsiz Bire bir Destek Ders İmkanı
 • Ücretsiz İş İngilizcesi,
 • ABD Just English’te Ek Eğitim Ücreti Ödemeden Kurs Alma İmkanı

Hepsi ve daha fazlası için, hemen bize ulaşın.

Tüm Dil Kurslarında 15 Ocak’a Kadar Geçerli %20 İndirim

20 indirim
 1. Türkiye’nin lider İngilizce dil okulu Just English ile hem zamanınızı kazanın hem de en etkili şekilde kendinize yatırım yapın.
 2. Yenilikçi ve güncel içeriklerimizle İngilizceyi sadece öğrenmekle kalmayacak, yaşayacaksınız.
 3. Alanında uzman yerli ve yabancı öğretmenlerimizle İngilizce öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
 4. Kişiye özel konuşma ve destek derslerimizle sınırlarınızı aşın ve akıcı İngilizce konuşmanın keyfini çıkarın.

Just English Dil Okulları Beşiktaş Şubesi ile Geleceğinizi Şekillendirin

Geleceğinize yön vermek için Just English’in cazip dünyasına katılın. Burada, sadece İngilizce öğrenmekle kalmayıp, aynı zamanda sosyal bir ortamda yeni arkadaşlıklar edinecek ve kültürel bir zenginlik yaşayacaksınız. Dünya çapında profesyonel bir ağın parçası olmaya hazır mısınız?

Just English, binlerce başarılı mezununun yanında sizin de hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak. Geleceğinizi daha parlak hale getirmek için bize ulaşın ve Just English ailesine Beşiktaş şubemiz ile katılın

 

Hepsi ve daha fazlası için, hemen bize ulaşın.

Üniversite Öğrencilerine Özel %35 İndirim
uni 35 indirim

Başlangıç Seviyesi İngilizce (Elementary): 160 Saatlik Derinlemesine Eğitim

İngilizce dil becerilerinizi geliştirmeye yeni başlayacaklar için 160 saatlik başlangıç seviyesi için detaylı bir eğitim programı hazırladık. Bu programla, İngilizce’ye sıfırdan başlayıp sağlam bir temel atacaksınız. Zamanı kısıtlı olan kursiyerler için ise bu programı daha sıkıştırılmış bir takvimde sunarak, herkesin ihtiyaçlarına uygun çözümler üretiyoruz. İngilizce öğrenme yolculuğunuza Beşiktaş dil okulumuz ile güçlü bir başlangıç yapın.

 1. 160 Saat Başlangıç Seviyesi İngilizce Eğitimi
 2. Maksimum 12-16 Kişilik Sınıflar

İngilizce Öğrenimi için Eğlenceli ve ÜCRETSİZ Aktivitelerimiz Var!

İngilizce öğrenmenin sadece derslerle sınırlı olmadığını Just English ile keşfedin. Ücretsiz faydalanabileceğiniz aktivitelerimizle, dil öğrenmenin neşeli ve etkili yollarını deneyimleyin.

 1. Online Eğitim,
 2. Konuşma Sınıfı,
 3. Sinema Kulübü
 4. Yazma Sınıfı
Just English

Eğitim ve Hizmet Kalitesi Tescillenmiş İlk Dil Okulu

Icon
2016 En İyi

Dil Okulu Ödülü
İstanbul

Icon
2015 En İyi

Dil Okulu Ödülü
New York

Icon
2014 Avrupa

Kalite Ödülü
Bosna Hersek

Icon
2014 En İyi

Dil Okulu Ödülü
İstanbul

Icon
2013 En Kaliteli

Dil Okulu Ödülü
New York & London

Elementary (Başlangıç Seviyesi) İçeriği Nedir?

Elementary (Başlangıç Seviyesi), İngilizce ile ilk tanışmanızı ifade eder ve bu seviyede, dil öğreniminin temel taşlarını oluşturacak kavramlarla donatılmıştır. Temel zamanları anlama, günlük yaşamda karşılaşabileceğiniz konuşmaları yapabilme, cümle oluşturabilme, metin okuyup anlayabilme ve dinlediklerinizi işleyebilme, dil pratiği ve yazma aktiviteleri ile İngilizce’nin öğrenmesi ne kadar kolay bir dil olduğunu keşfedeceksiniz.

Elementary (Başlangıç Seviyesi) Eğitimi Size Ne Kazandırır?

Genel İngilizce (Elementary) kursuyla, Just English sizi günlük konuşmaların içine çekiyor, basit fakat etkili diyaloglar ve temel gramer bilgisiyle donatıyor. Artık “Anlıyorum ancak konuşamıyorum” cümlesini unutun; çünkü öğrendiklerinizle artık özgüvenle konuşabilecek, İngilizceyi sevecek ve her ortamda İngilizce konuşmayı isteyeceksiniz.

Seçeceğiniz O Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Just English, dil öğreniminde ayrıcalıklı bir deneyim sunar. Alanında uzmanlaşmış, pedagojik formasyon ve uluslararası geçerli dil sertifikalarıyla donatılmış Türk ve yabancı eğitmenlerimiz dil öğrenim tecrübesini üst seviyeye taşıyor.

Sunduğumuz geniş ders saatleri, çeşitli aktiviteler, online eğitim olanakları ve kaliteli ders materyalleriyle dil öğrenimi artık daha etkili ve keyifli. “En Başarılı Dil Okulu“, “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” gibi ödüllerle başarısını ispatlamış Just English, yabancı dil öğreniminiz için en doğru tercih.

30 Saat Özel Ders Alana Amerika’da 1 Hafta Eğitim Hediye
60 Saat Özel Ders Alan 1 Seviye Online Eğitim Hediye

abd online hediye

Just English’in Genel İngilizcede Başarı Oranı Nedir?