Üniversite

WhatsApp Bilgi
ÜCRETSİZ İNGİLİZCE
Konuşma Garantili Eğitim

Öğrenme Garantili Üniversite İngilizce Kursu

Türkiye genelinde yabancı dil öğreniminde karşılaşılan temel sorunlar göz önünde bulundurulduğunda, özellikle İngilizce eğitimi sürecinde aynı döngüde sıkışıp kalmış olduğumuz açıktır. İlköğretimden üniversiteye kadar uzanan bu yolda, her yıl tekrarlanan aynı konularla karşı karşıya kalıyoruz. Just English olarak, biz bu alandaki eksiklikleri gidermek ve dil öğreniminde önemli bir rol oynamak için yola çıktık.

Just English Beşiktaş şubesiyle iletişime geçerek, Üniversite İngilizce Kursu ile dil öğrenimindeki döngüyü kırın ve İngilizceyi etkili bir şekilde öğrenmenin keyfini çıkarın. Siz de bu değişimin bir parçası olmak ve yabancı dil öğreniminde fark yaratmak istiyorsanız, bizi arayın ya da Beşiktaş şubemizi ziyaret edin. İngilizce öğrenme yolculuğunuzda sizlere destek olmak için buradayız!

3 Kur Eğitim Alana, +1 Kur İngilizce Eğitimi
+1 Kur Yan Dil Eğitimi veya Amerika’da Devam Etme Şansı

ABD DEVAM 2S 1330
 • En Yüksek Ders Saati (160 Ders Saatine Varan Bir Kur)
 • Konuşma Garantili Program
 • En İyi Uzman Yerli – Yabancı Kadro
 • Konuşma Sınıfları
 • Ücretsiz Ek Dersler
 • Ücretsiz Bire bir Destek Ders İmkanı
 • Ücretsiz İş İngilizcesi,
 • ABD Just English’te Ek Eğitim Ücreti Ödemeden Kurs Alma İmkanı

Hepsi ve daha fazlası için, hemen bize ulaşın.

Tüm Dil Kurslarında 15 Ocak’a Kadar Geçerli %20 İndirim

20 indirim
 1. Türkiye’nin lider İngilizce dil okulu Just English ile hem zamanınızı kazanın hem de en etkili şekilde kendinize yatırım yapın.
 2. Yenilikçi ve güncel içeriklerimizle İngilizceyi sadece öğrenmekle kalmayacak, yaşayacaksınız.
 3. Alanında uzman yerli ve yabancı öğretmenlerimizle İngilizce öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
 4. Kişiye özel konuşma ve destek derslerimizle sınırlarınızı aşın ve akıcı İngilizce konuşmanın keyfini çıkarın.

Just English Dil Okulları Beşiktaş Şubesi ile Geleceğinizi Şekillendirin

Geleceğinize yön vermek için Just English’in cazip dünyasına katılın. Burada, sadece İngilizce öğrenmekle kalmayıp, aynı zamanda sosyal bir ortamda yeni arkadaşlıklar edinecek ve kültürel bir zenginlik yaşayacaksınız. Dünya çapında profesyonel bir ağın parçası olmaya hazır mısınız?

Just English, binlerce başarılı mezununun yanında sizin de hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak. Geleceğinizi daha parlak hale getirmek için bize ulaşın ve Just English ailesine Beşiktaş şubemiz ile katılın

 

Hepsi ve daha fazlası için, hemen bize ulaşın.

Üniversite Öğrencilerine Özel %35 İndirim
uni 35 indirim

Sevgili Üniversiteli!

Sana özel, bütçe dostu bir İngilizce eğitim fırsatı sunuyoruz! Just English’in “Happy Hours” kampanyası ile, dil öğrenimi artık daha kolay ve ekonomik. Üniversite yıllarınızı değerlendirmek için mükemmel bir fırsat! Kaliteden ödün vermeden, uygun fiyatlarla İngilizce öğrenin.

Happy Hours ile Gelen Fırsatlar!

 1. Esnek Ders Programı: Hayatınızı kolaylaştıracak şekilde tasarlanmış ders saatleriyle, üniversite yaşamınızı hiç olmadığı kadar verimli hale getirin. Tam sizin için uygun saatlerde, öğrenim sürecinizi kendi programınıza göre şekillendirin.
 2. Cüzdan Dostu Eğitim: Öğrenci bütçenizi zorlamadan, kaliteli bir İngilizce öğrenimi fırsatı sunuyoruz. Ekonomik fiyatlarla dil becerilerinizi bir üst seviyeye taşıyın.
 3. Grup Kaydı Avantajı: Kampanyamız kapsamında arkadaşlarınızla birlikte kaydolma imkanı bulun. Bu sayede birlikte öğrenmenin zevkine varın ve öğrenme yolculuğunuzda birbirinizi motive edin!
Just English

Eğitim ve Hizmet Kalitesi Tescillenmiş İlk Dil Okulu

Icon
2016 En İyi

Dil Okulu Ödülü
İstanbul

Icon
2015 En İyi

Dil Okulu Ödülü
New York

Icon
2014 Avrupa

Kalite Ödülü
Bosna Hersek

Icon
2014 En İyi

Dil Okulu Ödülü
İstanbul

Icon
2013 En Kaliteli

Dil Okulu Ödülü
New York & London

Just English: Uzmanlık, Etkileşim ve Pratik Bir Arada:

Just English’te, alanında uzman eğitmenlerin rehberliğinde, etkileşimli dersler ve pratik odaklı öğrenme yöntemleriyle İngilizceyi hızla ve etkin bir şekilde öğrenin. Bu ayrıcalıklı öğrenme deneyimini uygun fiyat avantajıyla keşfetmek için acele edin!

Kayıt Zamanı Geldi! Yerlerimiz Hızla Doluyor!

Kaçırılmayacak bu fırsatı yakalayın! Just English ile İngilizcenin kapılarını aralayın ve Happy Hours kampanyamızla İngilizce öğrenimin tadını çıkarın. Bu avantajlı fiyatları kaçırmak istemeyeceksiniz. Arkadaşlarınızla birlikte gelin, birlikte öğrenmenin eğlencesini keşfedin!

Seçeceğiniz O Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Just English, dil öğreniminde ayrıcalıklı bir deneyim sunar. Alanında uzmanlaşmış, pedagojik formasyon ve uluslararası geçerli dil sertifikalarıyla donatılmış Türk ve yabancı eğitmenlerimiz dil öğrenim tecrübesini üst seviyeye taşıyor.

Sunduğumuz geniş ders saatleri, çeşitli aktiviteler, online eğitim olanakları ve kaliteli ders materyalleriyle dil öğrenimi artık daha etkili ve keyifli. “En Başarılı Dil Okulu“, “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” gibi ödüllerle başarısını ispatlamış Just English, yabancı dil öğreniminiz için en doğru tercih.

30 Saat Özel Ders Alana Amerika’da 1 Hafta Eğitim Hediye
60 Saat Özel Ders Alan 1 Seviye Online Eğitim Hediye

abd online hediye

Üniversite İngilizcesi Kursu Nedir?

Birkaç yıl öncesine kadar, İngilizce bilmenin sunduğu avantajlar tartışılmazdı. Ancak, zamanla dünya değişti ve artık tek bir yabancı dil bilmek yeterli olmaktan çıktı. Günümüzde, iş ve eğitim dünyası için ikinci, hatta üçüncü bir yabancı dil bilmek bir gereklilik haline geldi. Özellikle İngilizcenin yanı sıra başka dillerin de öğrenilmesi, global bir rekabet avantajı sağlıyor.

Dil öğrenmenin en etkili yolu, hiç şüphesiz, o dili ana vatanında öğrenmektir. Ancak, bu her zaman mümkün olmayabilir. İşte bu noktada, yabancı bir dili sanki o ülkedeymişsiniz gibi öğretecek kaliteli bir dil kursu bulmak hayati önem taşır. Just English Beşiktaş şubesi ile bu felsefe ile dil öğrenme sürecinizi gerçekçi ve etkili kılarak, sizlere dilinizi geliştirme ve çok dilli bir dünyada yerinizi alabilme imkanı sunar.

Üniversite İngilizcesi Kursumuz özellikle üniversite öğrencilerinin akademik ve profesyonel yaşamlarında gereksinim duyacakları İngilizce dil becerilerini geliştirmeye yönelik tasarlanmış özel bir programdır.

Just English Dil Okulları tarafından sunulan bu kurs, akademik yazım, araştırma, sunum