Pre-Intermediate

WhatsApp Bilgi
ÜCRETSİZ İNGİLİZCE
Konuşma Garantili Eğitim

Öğrenme Garantili Pre-Intermediate İngilizce

B1 düzeyindeki Pre-Intermediate İngilizce kursu, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR) tarafından belirlenen bir öğrenim aşamasını temsil eder. Bu aşama, İngilizce’ye dair temel bilgilere sahip olup, günlük diyaloglarda rahatlıkla kendini ifade edebilen ve basit yazıları anlayabilen öğrenciler için tasarlanmıştır.

Kurs boyunca, günlük konuşmalar, eğitim, iş dünyası, seyahat, kültür ve teknoloji gibi çeşitli alanlarda sıkça kullanılan kelimeler öğretilir. Ayrıca, katılımcılar temel gramer konuları üzerine de eğitim alırlar, bunlar arasında fiil kullanımları, cümle yapıları, bağlaçlar, zarflar ve sıfatlar bulunur. Bu kurs ile İngilizce’yi günlük hayatta, haberlerde, edebiyatta ve popüler kültürde kullanabilecek düzeye getirir.

3 Kur Eğitim Alana, +1 Kur İngilizce Eğitimi
+1 Kur Yan Dil Eğitimi veya Amerika’da Devam Etme Şansı

ABD DEVAM 2S 1330
 • En Yüksek Ders Saati (160 Ders Saatine Varan Bir Kur)
 • Konuşma Garantili Program
 • En İyi Uzman Yerli – Yabancı Kadro
 • Konuşma Sınıfları
 • Ücretsiz Ek Dersler
 • Ücretsiz Bire bir Destek Ders İmkanı
 • Ücretsiz İş İngilizcesi,
 • ABD Just English’te Ek Eğitim Ücreti Ödemeden Kurs Alma İmkanı

Hepsi ve daha fazlası için, hemen bize ulaşın.

Tüm Dil Kurslarında 15 Ocak’a Kadar Geçerli %20 İndirim

20 indirim
 1. Türkiye’nin lider İngilizce dil okulu Just English ile hem zamanınızı kazanın hem de en etkili şekilde kendinize yatırım yapın.
 2. Yenilikçi ve güncel içeriklerimizle İngilizceyi sadece öğrenmekle kalmayacak, yaşayacaksınız.
 3. Alanında uzman yerli ve yabancı öğretmenlerimizle İngilizce öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
 4. Kişiye özel konuşma ve destek derslerimizle sınırlarınızı aşın ve akıcı İngilizce konuşmanın keyfini çıkarın.

Just English Dil Okulları Beşiktaş Şubesi ile Geleceğinizi Şekillendirin

Geleceğinize yön vermek için Just English’in cazip dünyasına katılın. Burada, sadece İngilizce öğrenmekle kalmayıp, aynı zamanda sosyal bir ortamda yeni arkadaşlıklar edinecek ve kültürel bir zenginlik yaşayacaksınız. Dünya çapında profesyonel bir ağın parçası olmaya hazır mısınız?

Just English, binlerce başarılı mezununun yanında sizin de hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak. Geleceğinizi daha parlak hale getirmek için bize ulaşın ve Just English ailesine Beşiktaş şubemiz ile katılın

 

Hepsi ve daha fazlası için, hemen bize ulaşın.

Üniversite Öğrencilerine Özel %35 İndirim
uni 35 indirim

Eşsiz 160 Saatlik Ders Programı ile Pre-Intermediate Seviyesinde İngilizce Öğrenme!

Pre-Intermediate (Ön Orta) düzeyindeki İngilizce kursiyerlerimiz için tasarladığımız 160 saatlik eğitim programı, öğrenci başarısını ön planda tutan 12-16 kişilik sınıflarda gerçekleştirilmektedir. Bu sınıf boyutlarıyla, her kursiyerin öğrenme ihtiyaçlarına doğrudan yanıt verebilmeyi hedeflemekteyiz.

 1. 160 Saat İngilizce Eğitimi
 2. Maksimum 12-16 Kişilik Sınıflar

İngilizce Öğrenimi için Eğlenceli ve ÜCRETSİZ Aktivitelerimiz Var!

İngilizce öğrenmenin sadece derslerle sınırlı olmadığını Just English ile keşfedin. Ücretsiz faydalanabileceğiniz aktivitelerimizle, dil öğrenmenin neşeli ve etkili yollarını deneyimleyin.

 1. Online Eğitim,
 2. Konuşma Sınıfı,
 3. Sinema Kulübü
 4. Yazma Sınıfı
Just English

Eğitim ve Hizmet Kalitesi Tescillenmiş İlk Dil Okulu

Icon
2016 En İyi

Dil Okulu Ödülü
İstanbul

Icon
2015 En İyi

Dil Okulu Ödülü
New York

Icon
2014 Avrupa

Kalite Ödülü
Bosna Hersek

Icon
2014 En İyi

Dil Okulu Ödülü
İstanbul

Icon
2013 En Kaliteli

Dil Okulu Ödülü
New York & London

Pre-Intermediate (Ön Orta) Seviyesi Kursun İçeriği Nedir?

Just English Beşiktaş şubemizden alacağınız Pre-Intermediate seviyesindeki İngilizce kursu, gramer bilginizi katlayarak geliştirecek ve bu bilgileri günlük yaşamda kullanabilme yeteneğinizi artıracak bir programdır. Daha önce zorlandığınız cümle yapılarını kolaylıkla anlayacak, daha derin ve uzun diyaloglarla ifade yeteneğinizi genişleteceksiniz.

Dinleme, konuşma ve yazma gibi çeşitli aktivitelerle desteklenen eğitim süreciniz, yeni kelimelerle kelime hazinenizin büyümesini ve öğrendiklerinizin aktif kullanımını sağlayacak.

Pre-Intermediate (Ön Orta) Eğitimi Size Ne Kazandırır?

Pre-Intermediate seviyesini başarıyla tamamlamanız, İngilizce kelime haznenizin genişlemesi ve basit ifadelerin ötesine geçerek daha kompleks yapılarla iletişim kurabilmeniz anlamına gelir. Ayrıca, telaffuzunuz ve kelime bilginizde kayda değer bir ilerleme kaydederek ifadelerinizi daha net bir şekilde aktarabilirsiniz. İngilizceyi daha özgüvenli kullanmanın yanı sıra, konuşma sırasında hissettiğiniz tereddütleri de geride bırakırsınız.

Seçeceğiniz O Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Just English, dil öğreniminde ayrıcalıklı bir deneyim sunar. Alanında uzmanlaşmış, pedagojik formasyon ve uluslararası geçerli dil sertifikalarıyla donatılmış Türk ve yabancı eğitmenlerimiz dil öğrenim tecrübesini üst seviyeye taşıyor.

Sunduğumuz geniş ders saatleri, çeşitli aktiviteler, online eğitim olanakları ve kaliteli ders materyalleriyle dil öğrenimi artık daha etkili ve keyifli. “En Başarılı Dil Okulu“, “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” gibi ödüllerle başarısını ispatlamış Just English, yabancı dil öğreniminiz için en doğru tercih.

30 Saat Özel Ders Alana Amerika’da 1 Hafta Eğitim Hediye
60 Saat Özel Ders Alan 1 Seviye Online Eğitim Hediye

abd online hediye

Just English’in Genel İngilizcede Başarı Oranı Nedir?